Hakkımızda

 ABC KİTAP KIRTASİYE 40 yılı aşkın bir süredir, kesintisiz olarak, fiziksel mağazalarında ve web sitesinde, doğrudan okullara, öğretmenlere, öğrencilere, ebeveynlere yönelik kitap,defter, her türlü sınav gereçleri,yabancı dil kitapları, oyuncaklar ve bunlar gibi binlerce çeşit ürünün temini sağlayan sektörün önde gelen kırtasiye kuruluşlarındandır.

Okulların bütçelerini genişletmelerine yardımcı olarak, özel olarak derlenmiş kitap koleksiyonlarının büyük oranda indirimli fiyatlarla lider sağlayıcısı olmasının yanı sıra sınav sistemine dayalı ülkemizde öğrencilere de en kaliteli ve yararlı içerikleri en uygun fiyatlarla ve en hızlı bir şekilde kaliteli hizmet ile sunmaya çalışan bir firma olarak da bilinmekteyiz.

Öğretmenlerin ihtiyaç duydukları tüm önemli öğretim araçlarını seçmek için ellerinde çok az zaman bulunduğunu bilmekte, bu yüzden en ünlü yayıncıların önde gelen yazarları ve illüstratörleri tarafından en iyi kitapları seçip bunları paketleyen kendi şirket içi uzmanlarımız ile tam destek vermekteyiz.  Kitap koleksiyonları ve deneme testleri gibi en faydalı sınava hazırlık içeriklerine ek olarak, önemli konu alanları ve zevk için okuma için geniş bir bireysel başlık yelpazemiz de bulunmaktadır.

Öğrencilerin de kısıtlı sınav hazırlıkları süreçlerinde ne kadar zorlandıklarını, ne almaları gerektiği konusunda kararsız kaldıklarını bilmekte bu sebeple stoklarımızdaki tüm ürünü özenle seçmekte ve temin etmekteyiz.

Kitap koleksiyonları, sınav gereçleri, denemeler, romanlar, öyküler, yabancı dillerde kitaplar da dahil olmak üzere ve tüm kırtasiye /oyuncak / hobi  pazarında lider bir tedarikçiden sipariş vererek, güvenilir, köklü bir kuruluşu tercih ederek, güvenle satın alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Kuruluşumuzdan bu yana edindiğimiz misyon doğrultusunda en kaliteli ürünleri, en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde adresinize ulaştırmaktayız. Edindiğimiz tecrübe, gelişen ve sürekli değişen dinamik pazar ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurup buna ayak uydurmak vizyonumuza da son derece önem katmaktadır.

Herhangi bir sorunuz varsa veya tavsiye ya da bilgi gerekiyorsa, lütfen sistemde göreceğiniz telefon numaramızdan Müşteri Hizmetleri departmanımızı arayabilirsiniz.

Akademi Yazılım E-Ticaret çözümü ile hazırlanmıştır.